O nas

kosmetykaSalon Beauty Secret od 1995 roku wpisuje się w architekturę Saskiej Kępy. Powstał on na bazie wieloletnich doświadczeń założycielki Pani Elżbiety Holc - pracy w salonie Elizabeth Arden w Londynie, a następnie we własnych salonach kosmetycznych w hotelach London Hilton i Sheraton Park Tower.


Pracownicy Salonu to doświadczony personel, który pomaga Gościom odnaleźć w ofercie najbardziej właściwe zabiegi, dobiera kolor i styl fryzury, doradza jak najlepiej dbać o ciało.


Salon współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami kosmetyków, zapewniając najwyższą jakość produktów i usług. Nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje, śledzi najnowsze osiągnięcia z zakresu kosmetyki, fizjoterapii, dermatologii estetycznej, podologii czy trychologii.


kosmetykaWszystkie te działania mają na celu dostosowanie naszej oferty do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.
 

Jakość usług oferowanych w salonie docenia wielu stałych Gości. Ich opinie potwierdzili także profesjonaliści przyznając różnego rodzaju nagrody i wyróżnienia. Ale największym naszym wyróżnieniem jest uznanie i zadowolenie naszych Klientów oraz fakt, że chętnie polecają oni nasze usługi swoim znajomym.

Beauty Secret to nie tylko Sekret Piękna – to również miejsce, gdzie znajdziesz ukojenie, relaks - zadbasz o swoje ciało od stóp do głów lub po prostu dobrze ostrzyżesz swoje włosy bądź skorzystasz z porad kosmetologa.
 

Zapraszam
Justyna Szumska
Właściciel

 

likebox

Newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać najnowsze informacje.