Pracownicy Salonu to doświadczony personel, który pomaga Gościom odnaleźć w ofercie najbardziej właściwe zabiegi, dobiera kolor i styl fryzury, doradza jak najlepiej dbać o ciało.

Image

Salon współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami kosmetyków, zapewniając najwyższą jakość produktów i usług.

Nasz personel stale podnosi swoje kwalifikacje, śledzi najnowsze osiągnięcia z zakresu kosmetyki, fizjoterapii, dermatologii estetycznej, podologii czy trychologii.

Wszystkie te działania mają na celu dostosowanie naszej oferty do potrzeb nawet najbardziej wymagających Klientów.

Jakość usług oferowanych w salonie docenia wielu stałych Gości. Ich opinie potwierdzili także profesjonaliści przyznając różnego rodzaju nagrody i wyróżnienia. Ale największym naszym wyróżnieniem jest uznanie i zadowolenie naszych Klientów oraz fakt, że chętnie polecają oni nasze usługi swoim znajomym.

Beauty Secret to nie tylko Sekret Piękna – to również miejsce, gdzie znajdziesz ukojenie, relaks - zadbasz o swoje ciało od stóp do głów lub po prostu dobrze ostrzyżesz swoje włosy bądź skorzystasz z porad kosmetologa.

Jakie sekrety kobiety lubią wyjawiać?

Zawsze chętnie podajemy przyjaciółkom telefony do dobrej kosmetyczki, masażystki czy fryzjerki. Jeśli same po wizycie u niej czujemy się zrelaksowane i zadbane, chcemy, by to samo spotkało bliską osobę. Nie boimy się też pytać – gdy koleżanka pięknie wygląda, ma super fryzurę czy fantastyczne paznokcie – prosimy o adres salonu.

O tym, że kobiety o takich sekretnych miejscach uwielbiają rozmawiać, wiemy doskonale. Nasz salon nazwaliśmy „Beauty Secret”. To żadna tajemnica – polecają go sobie kobiety już od wielu lat. Ale za angielską nazwą, prócz sekretu piękna kryje się coś jeszcze - specjaliści, którzy tam pracują oraz niestandardowe podejście do klienta. Od lat tworzymy stały zespół, zawsze potrafimy doradzić najlepsze zabiegi czy dobrać kolor włosów.

W naszym salonie podczas zabiegów stosuje się tylko kosmetyki renomowanych firm, a personel wciąż podnosi swoje kwalifikacje. Wszystko po to, by sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Doceniają to nie tylko panie, ale także panowie, którzy bardzo chętnie odwiedzają salony.

Sekret piękna chce przecież poznać każdy...

Image